Logga-mobil

VÅRE REVISORER

Her finner du kontaktinformasjon for våre revisorer i Sverige og Norge og vårt personalkontor.
I tillegg har vi tilgang til revisorer i Danmark gjennom samarbeidende selskaper.

Anders Andersson:
Revisionsledare
anders.andersson@a3cert.com

Johan Cronsell:
Revisionsledare

johan.cronsell@a3cert.com

Bertil Eliasson:
Revisionsledare

bertil.eliasson@a3cert.com

Rickard Jansson:
Revisionsledare

rickard.jansson@a3cert.com

Malin Källbacka:
Revisionsledare

malin.kallbacka@a3cert.com

Lars Manhem:
Revisionsledare

lars.manhem@a3cert.com

Linus Pontén:
Revisionsledare

linus.ponten@a3cert.com

Jan-Olof Stigh:
Revisionsledare

janolof.stigh@a3cert.com

Anneli Örtenholm:
Revisionsledare

anneli.ortenholm@a3cert.com

Thomas Andersson:
Chefsrevisor och Revisionsledare

thomas.andersson@a3cert.com

Jonas Denzler:
Revisionsledare

jonas.denzler@a3cert.com

Gunnar Engblom:
Revisionsledare

gunnar.engblom@a3cert.com

Jörgen Hermansson:
Revisionsledare & Kontor

jorgen.hermansson@a3cert.com

Lars Johannesson:
Revisionsledare & Kontor

lars.johannesson@a3cert.com

Evert Larsson:
VD & Revisionsledare

evert.larsson@a3cert.com

Anne Morley:
Revisionsledare

anne.morley@a3cert.com

Leif Ruergård:
Revisionsledare

leif.ruergård@a3cert.com

Rasmus Sameby:
Revisionsledare

rasmus.sameby@a3cert.com

Björn Baardsen - Norge:
Revisionsledare

bjorn.baardsen@a3cert.com

Mattias Bogren:
Revisionsledare

mattias.bogren@a3cert.com

Torbjörn Engquist:
Revisionsledare

torbjorn.engquist@a3cert.com

Cecilia Fransson
Revisionsledare & Kvalitetschef

cecilia.fransson@a3cert.com

Reine Iggeland
Revisionsledare

reine.iggeland@a3cert.com

Tommy Johansson:
Revisionsledare

tommy.johansson@a3cert.com

Fredrik Larsson:
vVD & Revisionsledare

fredrik.larsson@a3cert.com

Mattias Persson:
Revisionsledare

mattias.persson@a3cert.com

Andreas Samuelsson:
Revisionsledare

andreas.samuelsson@a3cert.com

Henrik Svensson:
Revisionsledare

henrik.svensson@a3cert.com

Tore Johansen - Norge:
Revisionsledare

tore.johansen@a3cert.com

Bengt Cedqvist:
Revisionsledare

bengt.cedqvist@a3cert.com

Johan Ekelund:
Revisionsledare

johan.ekelund@a3cert.com

Göran Granemark:
Revisionsledare

goran.granemark@a3cert.com

Tor Janson:
Revisionsledare

tor.janson@a3cert.com

Mats Knutsson:
Revisionsledare

mats.knutsson@a3cert.com

Kerstin Larsson:
Revisionsledare & Kontorschef

kerstin.larsson@a3cert.com

Sofie Nilsson:
Revisionsledare

sofie.nilsson@a3cert.com

Daniel Severinsson:
Revisionsledare

daniel.severinsson@a3cert.com

Eddie Åkesson:
Revisionsledare

eddie.akesson@a3cert.com