Logga-mobil

VÅRE REVISORER

Her finner du kontaktinformasjon for våre revisorer i Sverige og Norge og vårt personalkontor.
I tillegg har vi tilgang til revisorer i Danmark gjennom samarbeidende selskaper.

Anders Andersson:
Hovedrevisor
anders.andersson@a3cert.com

Johan Cronsell:
Hovedrevisor
johan.cronsell@a3cert.com

Johan Ekelund:
Hovedrevisor
johan.ekelund@a3cert.com

Reine Iggland
Hovedrevisor
reine.iggland@a3cert.com

Lars Johannesson:
Salg, Planleg og 
Hovedrevisor
lars.johannesson@a3cert.com

Kerstin Larsson:
Kontorsjef og Hovedrevisor
kerstin.larsson@a3cert.com

Sofie Nilsson:
Hovedrevisor
sofie.nilsson@a3cert.com

Leif Ruergård:
Hovedrevisor
leif.ruergård@a3cert.com

Jan-Olof Stigh:
Hovedrevisor
janolof.stigh@a3cert.com

Thomas Andersson:
Sjefsrevisor og 
Hovedrevisor
thomas.andersson@a3cert.com

Jonas Denzler:
Hovedrevisor
jonas.denzler@a3cert.com

Cecilia Fransson
Kvalitetsjef og Hovedrevisor
cecilia.fransson@a3cert.com

Tor Janson:
Hovedrevisor
tor.janson@a3cert.com

Mats Knutsson:
Hovedrevisor
mats.knutsson@a3cert.com

Lars Manhem:
Hovedrevisor
lars.manhem@a3cert.com

Linus Pontén:
Hovedrevisor
linus.ponten@a3cert.com

Andreas Samuelsson:
Hovedrevisor
andreas.samuelsson@a3cert.com

Kurt Søndergaard:
Hovedrevisor
ks@a3cert.com

Björn Baardsen - Norge:
Hovedrevisor
bjorn.baardsen@a3cert.com

Mattias Bogren:
Hovedrevisor
mattias.bogren@a3cert.com

Carolina Engquist:
Hovedrevisor
carolina.engquist@a3cert.com

Göran Granemark:
Hovedrevisor
goran.granemark@a3cert.com

Rickard Jansson:
Hovedrevisor
rickard.jansson@a3cert.com

Evert Larsson:
VD og 
Hovedrevisor
evert.larsson@a3cert.com

Anne Morley:
Hovedrevisor
anne.morley@a3cert.com

Mattias Persson:
Hovedrevisor
mattias.persson@a3cert.com

Daniel Severinsson:
Hovedrevisor
daniel.severinsson@a3cert.com

Eddie Åkesson:
Hovedrevisor
eddie.akesson@a3cert.com

Tore Johansen - Norge:
Salg og
Hovedrevisor
tore.johansen@a3cert.com

Bengt Cedqvist:
Hovedrevisor
bengt.cedqvist@a3cert.com

Torbjörn Engquist:
Hovedrevisor
torbjorn.engquist@a3cert.com

Jörgen Hermansson:
Salg, Planleg og 
Hovedrevisor
jorgen.hermansson@a3cert.com

Tommy Johansson:
Hovedrevisor
tommy.johansson@a3cert.com

Fredrik Larsson:
vVD og 
Hovedrevisor
fredrik.larsson@a3cert.com

Jan-Gunnar Nilsson:
Hovedrevisor & Kontor
jonne.nilsson@a3cert.com

Carolina Rosendahl:
Salg og 
Hovedrevisor
carolina.rosendahl@a3cert.com

Henrik Svensson:
Hovedrevisor
henrik.svensson@a3cert.com

Anneli Örtenholm:
Hovedrevisor
anneli.ortenholm@a3cert.com